Zespół 4Ever powstał w Białymstoku w roku 2002, założycielem jest lider i wokalista Rafał Woźniewski.

Historia zespołu.

Zespół 4Ever powstał w Białymstoku w roku 2002, założycielem jest lider i wokalista Rafał Woźniewski. Pierwszy teledysk zespołu został nagrany do piosenki "Kochanków Miałaś Wielu". Teledysk swoją premierę miał w Telewizji Polsat w programie Disco Polo Live.

Utwór szybko trafił na telewizyjne listy przebojów, oraz stał się przebojem numerem jeden, w wielu rozgłośniach radiowych w całym kraju. Bez wątpienia utwór Kochanków miałaś wielu, przyniósł ogromną popularność zespołowi, która ciągle rosła z każdym dniem aż do chwili obecnej. Zespół zaczął grać wiele koncertów, potwierdzając swoją popularność występem w roku 2002 na Festiwalu w Ostródzie zdobywając nagrodę Hit Festiwalu!

Sukcesy.

Na kolejne sukcesy zespołu nie trzeba było długo czekać. W latach 2005r. - 2008r. zespół w Ostródzie odbierał kolejne statuetki.

2005r. - Nagroda publiczności
2006r. - Hit Festiwalu
2007r. - Wokalista Roku

W roku 2011 zespół wystąpił w pierwszej edycji na Disco Hit Festiwal w Kobylnicy gdzie piosenka ,,Oj mamo" dostała wyróżnienie.

Dyskografia.

W swojej dyskografii zespół posiada 5 albumów i licznie single, w tym m.in. wspomniany wcześniej:,,Kochanków miałaś wielu", ,,Lato'', ,,Letnia historia", ,,To nie materiał na żonę'', ,,Magdaleno", ,,Uśmiech Ci podaruje", ,,Truskawkowy błyszczyk", ,,Tyka Tyka", ,,Hej dziewczyno", ,,Piękna", ,,Taka to natura'', i wiele innych.


Piosenki zespołu, ukazują się również na tak zwanych "składankach" płytach z największymi przebojami Disco Polo, które wydaje firma FOLK z którą obecnie zespół współpracuje. W ciągu 17 lat powstało ponad 25 teledysków w tym jeden świąteczny oraz dwa teledyski w duecie, które grane są w telewizjach, Polsat, Polo TV, Disco polo Music!

Skład zespołu.

Skład zespołu wiele razy się zmieniał, obecnie w skład zespołu wchodzą tancerki z najlepszych szkół w Polsce, dzięki temu koncert 4Ever to znakomite show dla ludzi w każdym wieku.

Wokalista.

Wokalista Rafał to katolik, zodiakalny wodnik który mówi, że zespół 4Ever jak i on sam jest jak wino, im starszy tym ma więcej siły i motywacji do tego żeby nagrywać kolejne piosenki i teledyski, które później możecie oglądać i słuchać w swoich przenośnych telewizorach!